Deprem anında pencereden atladı, o anlar kamerada

Elazığ’da meydana gelen 5.3 büyüklüğündeki depremde panikleyen bir vatandaş, kendini pencereden aşağı attı. Şahsın düşme anı kameralara saniye saniye yansıdı.

Elazığ'da saat 9.37'de 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem anı iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Deprem anında iş yerlerindeki vatandaşlar koşarak dışarı kaçtı. Hürriyet Caddesi'nde bulunan bir binada ise bir vatandaş depremin korkusuyla kendini camdan aşağı attı. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasında anbean yansıdı.

AYAKLARI KIRILDI

Aşağı atlayan ve yaralanan adamın yardımına ise çevredeki vatandaşlar koştu. Yere yıkılıp kalkan ve yola yığılan şahıs daha sonra ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Atlayan kişinin Kadir Yıldız olduğu ve ayaklarını kırıldığı öğrenildi.

Elazığ Valisi: Deprem sonrası sokağa çıkma kısıtlaması esnetilebilir İlginizi Çekebilir Elazığ Valisi: Deprem sonrası sokağa çıkma kısıtlaması esnetilebilir Prof. Ahmet Ercan'dan AFAD-Kandilli çelişkisine tepki İlginizi Çekebilir Prof. Ahmet Ercan'dan AFAD-Kandilli çelişkisine tepki Elazığ'da 5.3, Muğla'da 4.2... Sabah saatlerinde art arda depremler İlginizi Çekebilir Elazığ'da 5.3, Muğla'da 4.2... Sabah saatlerinde art arda depremler

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...