Sözcü Plus Giriş

Deprem anında pencereden atladı, o anlar kamerada

Elazığ’da meydana gelen 5.3 büyüklüğündeki depremde panikleyen bir vatandaş, kendini pencereden aşağı attı. Şahsın düşme anı kameralara saniye saniye yansıdı.

Evren DEMİRDAŞ
Güncellenme: 09:31, 06/01/2021

Elazığ'da saat 9.37'de 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem anı iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Deprem anında iş yerlerindeki vatandaşlar koşarak dışarı kaçtı. Hürriyet Caddesi'nde bulunan bir binada ise bir vatandaş depremin korkusuyla kendini camdan aşağı attı. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasında anbean yansıdı.

AYAKLARI KIRILDI

Aşağı atlayan ve yaralanan adamın yardımına ise çevredeki vatandaşlar koştu. Yere yıkılıp kalkan ve yola yığılan şahıs daha sonra ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Atlayan kişinin Kadir Yıldız olduğu ve ayaklarını kırıldığı öğrenildi.

İlginizi ÇekebilirElazığ Valisi: Deprem sonrası sokağa çıkma kısıtlaması esnetilebilirElazığ Valisi: Deprem sonrası sokağa çıkma kısıtlaması esnetilebilirİlginizi ÇekebilirProf. Ahmet Ercan'dan AFAD-Kandilli çelişkisine tepkiProf. Ahmet Ercan'dan AFAD-Kandilli çelişkisine tepkiİlginizi ÇekebilirElazığ'da 5.3, Muğla'da 4.2... Sabah saatlerinde art arda depremlerElazığ'da 5.3, Muğla'da 4.2... Sabah saatlerinde art arda depremler

 

Yayınlanma Tarihi:14:06,