Sözcü Plus Giriş

Elazığ depremi sonrası Meteoroloji’den kritik uyarı

Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili bir açıklama da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden geldi. Meteoroloji, deprem bölgesinde gece sıcaklığının eksi 7 ila eksi 12 civarında olacağını belirtti.

Güncellenme: 10:50, 13/02/2020
Elazığ depremi sonrası Meteoroloji’den kritik uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Elazığ Sivrice’de meydana gelen depremin ardından sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Meteoroloji tarafından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

* Deprem bölgesi ve yakın çevresinde bu gece havanın az bulutlu ve açık geçeceği, bu nedenle gece sıcaklıklarının yer yer -7 ila -12 derece civarına düşeceği tahmin edildiğinden vatandaşlarımızın aşırı soğuk ve don riskine karşı tedbirli olmaları önem arz etmektedir.

İlginizi ÇekebilirElazığ'daki deprem sonrası yangın!Elazığ'daki deprem sonrası yangın! İlginizi ÇekebilirDeprem başladığında ne yapılmalı? İşte alınacak önlemlerDeprem başladığında ne yapılmalı? İşte alınacak önlemler İlginizi ÇekebilirDeprem uzmanı Naci Görür açıkladı: Doğu Anadolu fay hattı uyanmaya başladı!Deprem uzmanı Naci Görür açıkladı: Doğu Anadolu fay hattı uyanmaya başladı! İlginizi ÇekebilirAFAD'dan Elazığ depremi açıklaması: 35 artçı olduAFAD'dan Elazığ depremi açıklaması: 35 artçı oldu İlginizi ÇekebilirElazığ depremi canlı yayında yakaladı!Elazığ depremi canlı yayında yakaladı! İlginizi ÇekebilirElazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi!Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi! İlginizi ÇekebilirPütürge Belediye Başkanı Sülük: Depremde 100'den fazla bina yıkıldıPütürge Belediye Başkanı Sülük: Depremde 100'den fazla bina yıkıldı İlginizi Çekebilir Bakan Soylu'dan deprem açıklaması: 4 kişi hayatını kaybetti, 84 kişi yaralı Bakan Soylu'dan deprem açıklaması: 4 kişi hayatını kaybetti, 84 kişi yaralı
Yayınlanma Tarihi:23:07,