Ege Ordusu Komutanı’nın eski emir subayı Fevzi Öztürk gözaltına alındı

FETÖ'ye üye olmak suçlamasıyla geçen mayıs ayında tutuklanan ve ev hapsi cezasıyla tahliye edilen Fevzi Öztürk gözaltına alındı. Öztürk ilk kez gözaltına alındığında Ege Ordusu Komutanı Korgeneral Ali Sivri'nin emir subayı olarak görev yapıyordu.

Ege Ordusu Komutanı’nın eski emir subayı Fevzi Öztürk gözaltına alındı

30 Ağustos 2020’de görev süresi bir yıl uzatılan Ege Ordusu Komutanı Korgeneral Ali Sivri’nin eski emir subayı Fevzi Öztürk, geçen mayıs ayında FETÖ’ye üye olmak suçlamasıyla tutuklanmış, daha sonra ev hapsi verilerek tahliye edilmişti.

Öztürk, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanlığı’nın yaptığı çalışmalar sonucunda, hakkında yeni ve ek deliller tespit edilmesi üzerine gece yarısı İzmir’de gözaltına alındı. (DHA)

Peş peşe FETÖ operasyonları: Çok sayıda gözaltı var İlginizi Çekebilir Peş peşe FETÖ operasyonları: Çok sayıda gözaltı var Ege Ordu Komutanı'nın emir subayı FETÖ'cü çıktı İlginizi Çekebilir Ege Ordu Komutanı'nın emir subayı FETÖ'cü çıktı Ege Ordusu Komutanı'nın emir subayı tutuklandı İlginizi Çekebilir Ege Ordusu Komutanı'nın emir subayı tutuklandı