Sözcü Plus Giriş

İçişleri Bakanlığı’nda kritik Kurban Bayramı toplantısı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun başkanlığında 81 ilin valisi, emniyet müdürleri ve jandarma komutanlarının katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda corona virüsü salgını dolayısıyla Kurban Bayramı'nda illerde uygulanacak tedbirler değerlendirildi.

20:26 -
İçişleri Bakanlığı’nda kritik Kurban Bayramı toplantısı

Bilim Kurulu toplantısının ardından gazetecilere corona virüsü salgınıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaptığı görüşmeyle ilgili, “Bugüne kadar alınan tedbirler ve sonuçları üzerine Sayın İçişleri Bakanımızla dün uzun bir görüşme yaptık. Bundan sonra önümüzde önemli bir bayramın olduğu ve bayram sebebiyle alınabilecek tedbirlerin neler olabileceğini müzakere ettik” dedi.

KOCA: BUGÜN YARIN DUYURULARI YAPILMIŞ OLACAK

Kurban Bayramı için alınması gereken tedbirlerle ilgili İçişleri Bakanlığı’nın açıklama yapacağını belirten Koca, “Bugün veya yarın duyuruları yapılmış olacak. Emniyet tedbirlerinin bayram için neler olduğu konusunda da detaylı görüşmelerimiz oldu” ifadesini kullandı.

SOYLU BAŞKANLIĞINDA KRİTİK TOPLANTI

Sağlık Bakanı Koca’nın açıklamalarından saatler sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında Kurban Bayramı’nda alınacak önlemlerle ilgili toplantı yapıldı. 81 ilin valisinin, emniyet müdürlerinin ve jandarma komutanlarının da katıldığı toplantıda, Kurban Bayramı’nda illerde uygulanacak tedbirler değerlendirildi. (İHA)

İLGİLİ HABERBilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca'dan kritik açıklamalarBilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca'dan kritik açıklamalar İLGİLİ HABERSon dakika... Bakan Koca'dan okulların açılış tarihiyle ilgili açıklamaSon dakika... Bakan Koca'dan okulların açılış tarihiyle ilgili açıklama

 

Son güncelleme: 12:47 06.08.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more