Sözcü Plus Giriş

Pınar Gültekin’in katili için ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi

Muğla'da 26 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i boğduktan sonra yakan ve üzerine beton döken Cemal Metin Avcı için istenen ceza belli oldu. Avcı hakkında canavarca hisle adam öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet cezası istendi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:05, 13/10/2020
Pınar Gültekin’in katili için ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi

16 Temmuz’da Muğla’da öldürülen, ardından varil içine konularak yakılan ve üzerine beton dökülen Pınar Gültekin cinayetine ilişkin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame kabul edildi.

15 sayfalık iddianamede, cinayet zanlısı Cemal Metin Avcı için ‘canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası, ‘delilleri karartma’ suçundan tutuklanan kardeşi Mertcan Avcı için 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

Pınar Gültekin cinayetinin ilk duruşması 9 Kasım 2020 tarihinde Muğla 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek.

İlginizi ÇekebilirPınar Gültekin'in katilinin kardeşi de tutuklandıPınar Gültekin'in katilinin kardeşi de tutuklandı İlginizi ÇekebilirPınar Gültekin'in katili kardeşine kokoreç yaktığını söylemişPınar Gültekin'in katili kardeşine kokoreç yaktığını söylemiş İlginizi ÇekebilirPınar'ın katili 5 milyon tazminat ödemeyi kabul ettiPınar'ın katili 5 milyon tazminat ödemeyi kabul etti
Yayınlanma Tarihi:12:34,
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more