Pınar Gültekin’in katili için ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi

Muğla'da 26 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i boğduktan sonra yakan ve üzerine beton döken Cemal Metin Avcı için istenen ceza belli oldu. Avcı hakkında canavarca hisle adam öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet cezası istendi.

Pınar Gültekin’in katili için ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi

16 Temmuz’da Muğla’da öldürülen, ardından varil içine konularak yakılan ve üzerine beton dökülen Pınar Gültekin cinayetine ilişkin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame kabul edildi.

15 sayfalık iddianamede, cinayet zanlısı Cemal Metin Avcı için ‘canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası, ‘delilleri karartma’ suçundan tutuklanan kardeşi Mertcan Avcı için 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

Pınar Gültekin cinayetinin ilk duruşması 9 Kasım 2020 tarihinde Muğla 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek.

Pınar Gültekin'in katilinin kardeşi de tutuklandı İlginizi Çekebilir Pınar Gültekin'in katilinin kardeşi de tutuklandı Pınar Gültekin'in katili kardeşine kokoreç yaktığını söylemiş İlginizi Çekebilir Pınar Gültekin'in katili kardeşine kokoreç yaktığını söylemiş Pınar'ın katili 5 milyon tazminat ödemeyi kabul etti İlginizi Çekebilir Pınar'ın katili 5 milyon tazminat ödemeyi kabul etti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...