Sözcü Plus Giriş

THY 14 Büyükşehire uçuşları durdurdu

Türk Hava Yolları(THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, corana virüsü salgınıyla mücadele kapsamında 30 büyükşehirden havayoluyla çıkışların da 15 gün süreyle geçici durdurulacağı gerekçesiyle THY’nin İç hatlarda 14 Büyükşehire yapılan kısıtlı sayıdaki iç hat seferlerinin 20 Nisan tarihine kadar iptal edileceğini açıkladı.

Güncellenme: 11:40, 10/04/2020
THY 14 Büyükşehire uçuşları durdurdu

Corona virüs tedbirleri kapsamında bu gece yarısından itibaren 30 büyükşehir ve Zonguldak'ı kapsayan araç giriş-çıkış yasağının uygulanacağı açıklanmıştı.

Bu kapsamda 14 Büyükşehre kısıtlı sefer gerçekleştiren Türk Hava Yolları da bu konuda yeni bir düzenlemeye gitti. Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada kısıtlı seferlerin 20 Nisan'a kadar iptal edileceğini açıkladı.

20 NİSAN’A KADAR İPTAL EDİLECEK

Ekşi paylaşımında, “Korana virüs salgını mücadele kapsamında 30 büyükşehirden havayolu ile de çıkışların 15 gün süreyle geçici durdurulmasından dolayı İç hatlarda 14 büyükşehire yapılan kısıtlı sayıdaki iç hat seferlerimiz 20 Nisan tarihine kadar iptal edilecektir” ifadelerine yer verdi. İHA

İlginizi ÇekebilirSon dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan corona virüsüyle mücadelede yeni tedbirleri açıkladıSon dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan corona virüsüyle mücadelede yeni tedbirleri açıkladıİlginizi ÇekebilirTürkiye'de 720 bin çocuk çalışıyorTürkiye'de 720 bin çocuk çalışıyor
Yayınlanma Tarihi:22:47,