Sözcü Plus Giriş

STS sınavları ertelendi mi? YÖK’ten denklik sınavı açıklaması

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), üniversitelerde yapılacak Seviye Tespit Sınavı ve Muadil sınavların, corona virüsü (Covid-19) önlemleri kapsamında ertelenmesine karar verdi.

18:00 -
STS sınavları ertelendi mi? YÖK’ten denklik sınavı açıklaması

YÖK’ten yapılan bilgilendirmede, şu ifadelere yer verildi;

*YÖK’ün 26 Mart 2020 tarihli toplantısında; Yurtdışı Yükseköğretim Diplomaları Tanıma ve ​Denklik Yönetmeliği kapsamında, Üniversitelerce Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında yapılacak Seviye Tespit Sınavı ve Muadil Sınavların (İlmi Hüviyet Tespiti ve Yapılandırılmış Klinik Sınav) koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında daha sonra Kurulumuzca belirlenecek tarihlerde yapılmak üzere ertelenmesine karar verilmiştir.

*Kurulumuzca ileriki tarihlerde web sayfamız üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. DHA

İLGİLİ HABERSağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yerleştirme sonuçları sorgulama! 18 bin personel alımı sonuç ekranı!Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yerleştirme sonuçları sorgulama! 18 bin personel alımı sonuç ekranı! İLGİLİ HABERSağlık kuruluşlarına girişlerde maske zorunlu hale getirildiSağlık kuruluşlarına girişlerde maske zorunlu hale getirildi İLGİLİ HABERAÖL'de sınav erteleme açıklaması! AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?AÖL'de sınav erteleme açıklaması! AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?
Son güncelleme: 11:30 10.04.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more