Sözcü Plus Giriş

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! Süper Loto’da ikinci devir

Büyük ikramiye kazanma umuduyla kuponlarını dolduranların beklediği Süper Loto sonuçları belli oldu. Bu hafta gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde 6 şanslı numarayı bulan çıkmadı, 15 milyon TL'yi geçen büyük ikramiye devretti.

08:21 -
Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! Süper Loto’da ikinci devir

Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto'nun 14. çekilişi bu akşam şans merkezinde yapıldı. Süper Loto’da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilenler ikramiye kazanıyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI

Süper Loto'nun 1 Eylül tarihli 14. çekilişi gerçekleştirildi. Süper Loto'da 6 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretti. Milli Piyango tarafından belirlenen şanslı rakamlar ise şu şekilde; 21-22-28-32-47-50

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango'nun yenilenen sisteminde Süper Loto'da da bazı değişikliler gerçekleştirildi. 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan şans oyunu olan Süper Loto'da 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden kolayca oynanabilen Süper Loto'da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more