Sözcü Plus Giriş

Süper Loto sonuçları açıklandı, büyük ikramiye devretti

Süper Loto sonuçları gerçekleştirilen 43. çekilişin ardından belli oldu. Büyük ikramiye kazandıracak 6 numarayı doğru bile çıkmayınca Süper Loto'da 1. devir gerçekleşti. Süper Loto'da günün şanslı numaraları ise "3 - 19 - 39 - 41 - 47 - 53" oldu.

Güncellenme: 08:10, 09/11/2020
Süper Loto sonuçları açıklandı, büyük ikramiye devretti

Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto'nun 8 Kasım tarihli çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto’da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilenler ikramiye kazanıyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto'nun 8 Kasım tarihli çekiliş sonuçlarına göre şanslı rakamlar şu şekilde oldu; 3 – 19 – 39 – 41 – 47 – 53

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango'nun yenilenen sisteminde Süper Loto'da da bazı değişikliler gerçekleştirildi. 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan şans oyunu olan Süper Loto'da 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden oynanabilen Süper Loto'da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

İlginizi ÇekebilirÇılgın Sayısal Loto'da devreden büyük ikramiye dudak uçuklattıÇılgın Sayısal Loto'da devreden büyük ikramiye dudak uçuklattı

 

İlginizi ÇekebilirOn Numara'da büyük ikramiye yine devrettiOn Numara'da büyük ikramiye yine devretti

 

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more