Süper Loto sonuçları açıklandı! İşte 25 Ağustos Süper Loto çekilişi sonucu…

Talih kuşunun başına konmasının hayalini kuranlar kuponlarını doldurdu, Süper Loto sonuçları için bekliyordu. Yeni sistemin gelmesiyle devleşen ikramiye 30 milyona ulaşmıştı ancak açıklanan sonuçlara göre Süper Loto'da büyük ikramiyeyi kazanan çıkmadı. Böylece Süper Loto'da bu hafta da devir yaşandı. Süper Loto'da 6 şanslı numarayı bilen büyük ikramiyenin sahibi olacak. İşte 25 Ağustos Süper Loto sonuçları...

Süper Loto sonuçları açıklandı! İşte 25 Ağustos Süper Loto çekilişi sonucu…

Zengin olma hayali kuranlar Süper Loto'da 30 milyon lirayı aşan büyük ikramiyeyi kazanmak için kuponlarını doldurdu. Süper Loto'da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesi gerekiyor. Süper Loto sonuçları belli oldu. İşte 25 Ağustos çekiliş sonuçları…

SÜPER LOTO SONUÇLARI 25 AĞUSTOS

Süper Loto çekilişi sonucu; 60 – 6 – 48 – 5 – 10 – 3

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.