Süper Loto sonuçları belli oldu, büyük ikramiye 34 milyonu aştı

Süper Loto sonuçları noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile belli oldu. Bu hafta da 6 şanslı rakamı bilen çıkmayınca, devir serisi ile artan büyük ikramiye 34 milyonu aştı. Süper Loto'da günün şanslı numaraları ise "23 - 29 - 37 - 38 - 42- 43" oldu.

Süper Loto sonuçları belli oldu, büyük ikramiye 34 milyonu aştı

Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto’nun 1 Kasım tarihli çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto'da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilenler ikramiye kazanıyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI

Süper Loto'nun 1 Kasım 2020 tarihli 40. çekiliş sonuçları: 23 – 29 – 37 – 38 – 42- 43


SÜPER LOTO'DA DEV İKRAMİYE

Milli Piyango tarafından çekilişinde Süper Loto büyük ikramiyesi, son 27 çekilişte 6 bilen çıkmaması nedeniyle 34 milyonu aştı.

SONUÇLARI BELLİ OLAN SON ŞANS OYUNLARI

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu, üst üste 39. devir geldi İlginizi Çekebilir Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu, üst üste 39. devir geldi

 

On Numara sonuçları belli oldu, büyük ikramiye yine devretti İlginizi Çekebilir On Numara sonuçları belli oldu, büyük ikramiye yine devretti

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango’nun yenilenen sisteminde Süper Loto’da da bazı değişikliler gerçekleştirildi. 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan şans oyunu olan Süper Loto’da 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden oynanabilen Süper Loto’da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...