Sözcü Plus Giriş

Terasta ‘pes’ dedirten görüntüler

Antalya'da bir plazada çalışanlar, teras balkonda meşaleler yakıp sosyal mesafeye ve maske kullanımına aldırış etmeden kutlama yaptı. Sloganlar atarak, zıplayan çalışanlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. 

Güncellenme: 17:15, 23/12/2020

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın geçen ay riskli kentler arasında saydığı, pozitif vaka sayısında yüzde 100’lük artışın yaşandığı Antalya’da tedbirlerin tavizsiz sürdürülmesine rağmen zaman zaman ihlaller kameralara yansıyor.

Muratpaşa ilçesi Yenigün Mahallesi 1072 Sokak üzerindeki plazada kalabalık grup, teras balkonda kutlama yaptı.

Kızılarık Caddesi’ne de cephesi olan terasa çıkan grup meşaleler yaktı, maske ve sosyal mesafe kurallarını ihlal ederek kutlama yaptı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTILAR

Çevre sakinleri ve farklı plazada çalışanlar bu anları, ‘Sosyal mesafe sıfır’, ‘Maske yok’ sözleriyle cep telefonu kamerasıyla görüntüleyip sosyal medyada paylaştı.

Plaza çalışanlarının mesafesiz anları, anbean cep telefonu kamerasına yansıdı. Dronla kendilerini görüntüleyen grubun neyi kutladığı ise anlaşılamadı. DHA

İlginizi ÇekebilirCoronafest... Pes dedirten görüntülerCoronafest... Pes dedirten görüntülerİlginizi ÇekebilirKayseri'de 'corona mahallesi': 50 kişi öldüKayseri'de 'corona mahallesi': 50 kişi öldü
Yayınlanma Tarihi:17:05,