Sözcü Plus Giriş

Terör örgütü IŞİD’in Türkiye Emiri’nde corona virüsü çıktı

Geçen hafta Adana'da tutuklandıktan sonra İstanbul'da tutuklanan terör örgütü IŞİD'in Türkiye Emiri Mahmut Özden'in Covid-19 olduğu ortaya çıktı. Özden’nin cezaevinde özel bir bölüme alındığı öğrenildi.

Habip ATAM
Güncellenme: 15:06, 07/09/2020
Terör örgütü IŞİD’in Türkiye Emiri’nde corona virüsü çıktı

1 Eylül’de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından IŞID’in Türkiye Emiri olduğu ve yakalandığı açıklanan Mahmut Özden ile oğlu Hamza Özden’de Covid-19 tespit edildi. İki ismin de tutuklu bulundukları cezaevinde özel bir bölüme alındığı öğrenildi. Testleri pozitif çıkan teröristlerin temas ettiği gardiyanlar ve emniyet görevlileri karantinaya alındı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; aralarında oğlunun da bulunduğu 11 şüpheliyle birlikte tutuklanan Mahmut Özden’in, Türkiye’deki stratejik yerlerine, siyasetçi ve devlet adamlarına ve bazı ekonomik hedeflere yönelik sansasyonel eylemlerinin deşifre olduğunu açıklamıştı.

İlginizi ÇekebilirTutuklanan IŞİD'in Türkiye Emiri üç yıl önce yine gözaltına alınmış! O zaman Adana Emiri imiş!Tutuklanan IŞİD'in Türkiye Emiri üç yıl önce yine gözaltına alınmış! O zaman Adana Emiri imiş! İlginizi ÇekebilirIŞİD'in Türkiye Emiri gazetecilere öpücük atmış!IŞİD'in Türkiye Emiri gazetecilere öpücük atmış!
Yayınlanma Tarihi:15:05,