Trafikte tartıştığı gençlere silah çekti

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde trafikte yol verme kavgasında sürücülerden biri, karşı tarafa silah çekti. 2 genç ile tartışan sürücü arabasının bagajından silahını aldı, mermiyi ağzına sürdü ve gençleri tehdit etti. Korku dolu o anları bir vatandaş, evinin balkonundan cep telefonu ile kaydetti.

Kocaeli'de dün korku dolu dakikalar yaşandı. Sözcü Whatsapp İhbar Hattı'na gelen görüntülerde Çayırova ilçesi Atatürk Mahallesi'nde 2 araç sürücüsü yol verme nedeniyle tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede büyüdü.

SİLAHI ÇEKEREK KARŞI TARAFIN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Bir sürücü arabasının bagajında sakladığı silahı çıkararak karşı tarafın üzerine yürüdü. Mermiyi silahın ağzına veren sürücü aracın içerisine kaçan diğer sürücüyü de tehdit etti.

Elindeki silahın kabzasıyla karşı tarafa şiddet uygulayan sürücünün görüntüleri yol üzerinde ikamet eden bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Saniye saniye trafik terörünü gözler önüne seren görüntüler, emniyete de iletildi. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler konuyla ilgili çalışma başlattı.