Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nden Bekir Coşkun mesajı

Dün akşam hayatını kaybeden Sözcü Gazetesi yazarı Bekir Coşkun için Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, başsağlığı mesajı yayımladı.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nden Bekir Coşkun mesajı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Sözcü Gazetesi yazarı Bekir Coşkun için yayımladığı mesajda ailesine, okurlarına ve basın camiasına başsağlığı diledi.

TCG’nin mesajında şu ifadelere yer verildi;

“Gazeteci-yazar Bekir Coşkun'u kaybettik. Sayısı giderek azalan eleştirel gazetecilik yapan meslektaşlarımızdan biriydi. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu olarak gazetecilik mesleğine uzun yıllar başarıyla hizmet veren Bekir Coşkun‘un ailesinin, basın topluluğumuzun ve okurlarının acısını paylaşıyor, sabırlar diliyoruz.”

Mansur Yavaş'tan Bekir Coşkun'a: Ama sevdiklerimi hep sonbaharlarda kaybettim İlginizi Çekebilir Mansur Yavaş'tan Bekir Coşkun'a: Ama sevdiklerimi hep sonbaharlarda kaybettim Siyasetçi ve gazeteciler Bekir Coşkun'un ardından yazdı İlginizi Çekebilir Siyasetçi ve gazeteciler Bekir Coşkun'un ardından yazdı Bekir Coşkun'u yarın uğurluyoruz İlginizi Çekebilir Bekir Coşkun'u yarın uğurluyoruz

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...