‘Türkiye’de iki grupla ilgili soru sorduğunuzda anında trol saldırısına maruz kalıyorsunuz’

Duayen gazeteci Uğur Dündar ve usta kalem Yılmaz Özdil, sozcu.com.tr'de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Halkın Vicdanı programında, mülteciler ve umreden gelenlerle ilgili soru sorulduğunda maruz kalınan trol saldırıları ile S-400'ler başta olmak üzere gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. S-400'lere ilişkin konuşan Dündar, "Herhalde hangarda yerlerini aldı diyebiliriz. Atsan atamazsın satsan satamazsın adeta boru haline geldi bu S-400'ler. NATO'ya rağmen almak çok yanlış bir karardı. Bu kararın kötü sonuçları olacağı aşikardı" yorumunda bulundu. Özdil, "Türkiye'de iki grupla ilgili soru sorduğunuzda anında trol saldırısına maruz kalıyorsunuz. Biri mülteciler diğeri Umreden gelenler. Bu insanlarla ilgili corona virüsü sorusu sormanız Türkiye'de yasak" dedi.

Duayen gazeteciler Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil'in katılımı ile sadece sozcu.com.tr'de yayınlanan Halkın Vicdanı'nda bu akşam da birbirinden önemli açıklamalarda bulunuldu.

Turhan Çömez’in Uğur Dündar’a mektubundan, İzmir Basmane’de mültecilerde corona virüsü görülmesi, S-400’ler ve Trump’ın açıklamalarına kadar konuşulan bütün konular SÖZCÜ muhabiri Gökmen Ulu'nun sunumu ile Halkın Vicdanı'nda.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona Gökmen Ulu izmir NATO Sözcü Türkiye Uğur Dündar Yılmaz Özdil
Loading...