Vali yardımcısı böyle tepki gösterdi: Hadsizliğin de bu kadarı olmaz!

Gaziantep'te akşam geç saate kadar yüksek ses eşliğinde halay çeken düğün sahipleri ile kendilerini uyaran Vali Yardımcısı arasında tartışma yaşandı.

Gaziantep’te vali yardımcılarının da oturduğu sitede saat 22.00’da sona ermesi gereken düğün saat 23.30'a kadar devam edince site sakinleri yüksek sesten rahatsız oldu.

Sitede oturan Gaziantep Vali Yardımcısı düğün sahiplerini ‘Hadsizliğin bu kadarı da olmaz. Artık yeter, saat kaç oldu?’ diye tepki gösterince, ‘ulan' diye karşılık aldı.

Yaşanan kısa süreli tartışmanın ardından düğün konvoyu dağıldı. İHA

Flaş karar! Birçok ilde 65 yaş üstüne yasak geldi İlginizi Çekebilir Flaş karar! Birçok ilde 65 yaş üstüne yasak geldi Son dakika... Sağlık Bakanı Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve vaka sayısını açıkladı! İşte 14 Ağustos tablosu... İlginizi Çekebilir Son dakika... Sağlık Bakanı Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve vaka sayısını açıkladı! İşte 14 Ağustos tablosu... Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan yeni corona genelgesi İlginizi Çekebilir Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan yeni corona genelgesi
Corona düğün Düzce Gaziantep İçişleri Bakanlığı Malatya para Saat kaç Sağlık Sağlık Bakanı Siirt son dakika Türkiye Yalova Yeter