Yaralı halde 1 kilometre yürüdü, otobüs durağında yığıldı

İstanbul Kağıthane'de, yaralı halde yaklaşık 1 kilometre yürüyen bir kişi, gücü tükenince otobüs durağındaki banka yığıldı. Aşırı kan kaybettiği öğrenilen yaralı ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Mehmet Akif Mahallesi Dersaadet Caddesi’nde 07.30 sıralarında otobüse binmek için Kağıthane Tünel Otobüs Durağı’na gelen vatandaşlar, bacağından yaralanmış bir kişinin bankta yüzüstü yattığını görerek polis ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu.

BACAĞINDAN VURULMUŞ

Olay yerine gelen polis ekipleri, sağ bacağından kurşunla yaralandığı belirlenen kişinin bilincinin kapalı olduğunu tespit etti. Bacağına naylon parçasıyla turnike yaptığı öğrenilen yaralı, sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

YARALI HALDE 1 KİLOMETRE YÜRÜMÜŞ

Kimliği henüz belirlenemeyen kişinin, İmrahor Caddesi’nde tartıştığı kişi tarafından bacağından vurulduğu öğrenildi. Bacağına naylonla turnike yapan yaralının, o halde yaklaşık 1 kilometre yürüdükten sonra aşırı kan kaybı nedeniyle gücü tükenerek otobüs durağındaki banka yığıldığı tespit edildi. (DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...