Yine aynı vahşet… Oğlunun gözü önünde annesini katletti

İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde bir kadın, eşi tarafından sokak ortasında pompalı tüfekle vurularak öldürüldü. Olay anında oğlu, annesinin başında gözyaşı dökerken, dehşet anları çevredekiler tarafından görüntülendi. 

Yine aynı vahşet… Oğlunun gözü önünde annesini katletti

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde, Hatice ve Veysi Çelik arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından talisiz kadın sokağa çıkarken, peşinden giden Veysi Çelik, pompalı tüfekle sokak ortasında ateş açtı.

Veysi Çelik bir süre sonra tekrar olay yerine gelerek, çevredekilerin engellemelerine rağmen tekrar Hatice Çelik’e ateş ederek öldürdü.

OĞLUNUN GÖZÜ ÖNÜNDE

Bu sırada olay yerinde bulunan yeğeni, Veysi Çelik’in elinden silahı aldı. Hatice Çelik’in oğlu annesinin başında gözyaşı döktü.

Veysi Çelik’in amcasının oğlu Şakir Çelik “Demek ki anlaşamadılar. Geçimsizlik başka bir neden yok. Daha önceden aralarında tartışma yaşanıyordu. Olay sırasında Veysi Çelik’in oğlu ve yeğeni araya girmeye çalıştı. Engel olamadı” dedi.

(FOTO: DHA)

OLAY YERİNDE KAVGA

Ekipler çalışmalarını sürdürdüğü sırada Veysi Çelik’in yakınları ile Hatice Çelik’in yakınları arasında arbede yaşandı. Hatice Çelik’in cenazesi Adli Tıp morguna götürülürken Veysi Çelik henüz yakalanamadı… (DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...