Sözcü Plus Giriş

Ziya Selçuk’tan Elazığ depremi açıklaması: Okullarımızı açtık!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Elazığ ve Malatya’da deprem sonrası geceyi dışarıda geçirmek durumunda kalan vatandaşlar için okulların açıldığını bildirdi.

Güncellenme: 01:34, 25/01/2020
Ziya Selçuk’tan Elazığ depremi açıklaması: Okullarımızı açtık!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Elazığ ve Malatya'da deprem sonrası geceyi dışarıda geçirmek durumunda kalan vatandaşlarımız için okullarımızı açtık. Yurttaşlarımızın can güvenliği için teyakkuzdayız” ifadelerini kullandı. (İHA)

İlginizi ÇekebilirSon dakika haberi: Kandilli'den Elazığ depremi açıklamasıSon dakika haberi: Kandilli'den Elazığ depremi açıklamasıİlginizi Çekebilir4 ay önce uyarmıştı! Elazığ'da deprem olacağını bildi4 ay önce uyarmıştı! Elazığ'da deprem olacağını bildiİlginizi Çekebilir Kandilli'den Elazığ depremi açıklaması Kandilli'den Elazığ depremi açıklamasıİlginizi ÇekebilirElazığ depremi sonrası deprem uzmanından kritik uyarı: Yer kabuğu kırılmış olabilirElazığ depremi sonrası deprem uzmanından kritik uyarı: Yer kabuğu kırılmış olabilirİlginizi ÇekebilirElazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler!Elazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler!