Sözcü Plus Giriş

Ziya Selçuk’tan Elazığ depremi açıklaması: Okullarımızı açtık!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Elazığ ve Malatya’da deprem sonrası geceyi dışarıda geçirmek durumunda kalan vatandaşlar için okulların açıldığını bildirdi.

01:34 -
Ziya Selçuk’tan Elazığ depremi açıklaması: Okullarımızı açtık!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Elazığ ve Malatya'da deprem sonrası geceyi dışarıda geçirmek durumunda kalan vatandaşlarımız için okullarımızı açtık. Yurttaşlarımızın can güvenliği için teyakkuzdayız” ifadelerini kullandı. (İHA)

İLGİLİ HABERSon dakika haberi: Kandilli'den Elazığ depremi açıklamasıSon dakika haberi: Kandilli'den Elazığ depremi açıklaması İLGİLİ HABER4 ay önce uyarmıştı! Elazığ'da deprem olacağını bildi4 ay önce uyarmıştı! Elazığ'da deprem olacağını bildi İLGİLİ HABER Kandilli'den Elazığ depremi açıklaması Kandilli'den Elazığ depremi açıklaması İLGİLİ HABERElazığ depremi sonrası deprem uzmanından kritik uyarı: Yer kabuğu kırılmış olabilirElazığ depremi sonrası deprem uzmanından kritik uyarı: Yer kabuğu kırılmış olabilir İLGİLİ HABERElazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler!Elazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler!

 

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more