Karsan’dan yedek parça yatırımı!

Karsan, Avrupa'daki servis ağını genişletme adına bir adım attı. Marka, proje kapsamında Almanya'nın Nürnberg şehrinde bir yedek parça deposu açacak. Deponun 1 Eylül'de faaliyete geçeceği belirtiliyor.

Karsan’dan yedek parça yatırımı!

Karsan, yedek parça ve servis ağını genişletmeye devam ediyor. Bu doğrultuda yeni bir yatırım yapan firma Almanya'nın Nürnberg şehrinde bir yedek parça deposu açmaya hazırlanıyor.

1 Eylül tarihinde faaliyete başlayacak depo ile başta elektrikli araçlarının parçaları olmak üzere yedek parça teminini 2 güne indirecek.

Böylece, ihtiyaç duyulan parçaları Avrupa'nın her yerine kısa sürede gönderecek olan Karsan, minimum zamanda düşük maliyetle hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu

Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

* Covid-19 salgını sonrası toparlanmaya başlayan Avrupa'dan hem konvansiyonel hem de yüzde 100 elektrikli modellerimiz için önemli adetlerde sipariş almayı sürdüyoruz.

*Bu doğrultuda, satış sonrası servis ağımızı güçlendirmek ve Avrupa'daki bayilerimizin müşterilerden gelen taleplerine çok kısa sürede çözüm sunabilmek amacıyla önemli bir yatırımı daha devreye aldık.

*50 yılı aşan tecrübemize dayanarak, satış sonrası müşteri desteğinin, marka güvenilirliği ile tercih edilmede ciddi bir paya sahip olduğunu biliyoruz. Yeni yatırımımızla kurulan bu yapı ile müşterilerimizle aramızdaki mesafeleri minimuma indireceğiz.

Loading...