Sözcü Plus Giriş

Motul, Motobike İstanbul’un ana sponsoru

Motul, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin önemli motosiklet etkinliklerinden Motobike Istanbul’un ana sponsoru oldu.

Sozcu.com.tr
09:45 -
Motul, Motobike İstanbul’un ana sponsoru

Motul, motosiklet kullanıcıları için yine keyifle zaman geçirecekleri bir stand konsepti üzerinde çalışıyor. İçerisinde oyunlar, hediye dağıtımları, influencer buluşmalarının yer alacağı iç alandaki stand, fuarın fuaye alanında yer alırken, kask ve deri ceket temizliği uygulamalarının yapılacağı diğer stand ise fuar girişinde ziyaretçileri bekliyor olacak. Ziyaretçiler, geçtiğimiz sene yoğun ilgi gösterdikleri iç ve dış alandaki Motul stantlarında, ürünler ve satış kanalları hakkında da detaylı bilgi alabilecekler.

Motul Türkiye Genel Müdürü Dmitry Bakume

Motul Türkiye Genel Müdürü Dmitry Bakumenko fuar ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikle söylemeliyim ki Türkiye'de motosiklet sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan Motobike İstanbul'da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de ana sponsor olarak bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

20-23 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan fuarda iç ve dış alandaki Motul stantları, ziyaretçilerini ağırlayacak ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak.

Son güncelleme: 12:13 30.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more