Yeni E Serisi Cenevre’de olacak!

Alman otomotiv devi Mercedes'in en önemli modellerinden biri olan orta sınıf sedan modeli E Serisi, yeni versiyonuyla Cenevre Otomobil Fuarı'nda ortaya çıkacak. Bunun yanısıra marka 3 yeni AMG modeli, kompakt hibrit model ailesinin yeni üyeleri ve MBAC sistemli Marco Polo’nun Dünya lansmanlarını gerçekleştirecek.

Yeni E Serisi Cenevre’de olacak!

Yeni hâliyle ilk defa 2016 yılında tanıştığımız E Serisi 4 yılın ardından geçirdiği yenilenme operasyonuyla 5-15 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tamamen ortaya çıkacak.

Mercedes-Benz Vision AVTR

Marka bu tanıtımın haricinde 3 yeni AMG'nin, kompakt sınıftaki model ailesine dahil olan hibrit seçeneklerin ve Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) sistemine sahip yeni Marco Polo'nun Dünya lansmanlarını gerçekleştirecek.

Marco Polo: Tekerlekler üzerindeki akıllı ev

Mercedes-Benz'in kompakt boyutlu kamp aracı Marco Polo, iki yeni akıllı teknolojinin eklendiği yeni versiyonuyla Cenevre'de Dünya lansmanına hazırlanıyor. Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi (MBUX) eklenen Marco Polo'da ayrıca yeni geliştirilen Mercedes-Benz Gelişmiş Kontrol (MBAC – Mercedes-Benz Advanced Control) sisteminin de lansmanı yapılacak. Araç içindeki ısıtma ve aydınlatma gibi fonksiyonların MBUX veya akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilmesine olanak sağlayan teknoloji sayesinde Marco Polo, tekerlekler üzerinde hareket edebilen akıllı bir ev haline geliyor.

Cenevre Otomobil Fuarı için geri sayım başladı İlginizi Çekebilir Cenevre Otomobil Fuarı için geri sayım başladı
Akıllı telefon Corona Dünya hibrit kamp Mercedes otomobil Teknoloji
Loading...