Corona yüzünden hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı için anma töreni

Dr. Yavuz Kalaycı'nın corona virüsü sebebiyle hayatını kaybetmesi sevenlerini üzdü. Dr. Kalaycı'nın anne ve babasının da corona yüzünden hayatını kaybettiği öğrenilirken, bir meslektaşı son mesajını paylaştı: Kızlarım çok küçük, sahip çıkarsınız değil mi? İstanbul Aile Hekimliği Derneği (İSTAHED) Yönetim Kurulu üyeleri de bugün Dr. Kalaycı için bir anma töreni düzenleyeceklerini belirtti.

Corona yüzünden hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı için anma töreni

Aile Hekimi Dr. Yavuz Kalaycı'nın corona virüsü nedeniyle vefatı dolayısıyla, görev yaptığı Eyüpsultan, Nişanca Aile Sağlığı Merkezi (ASM)'nde 21 Nisan Salı (bugün) saat 12:30'da bir anma töreni ve kısa konuşmalar yapılacak.

Törene İstanbul Aile Hekimliği Derneği (İSTAHED) Yönetim Kurulu üyeleri ve diğer Aile Hekimleri ile sağlık çalışanları da katılacak.

İSTAHED yaptığı duyuruda ‘Ne acı ki bir kardeşimizi kaybediyoruz ama cenazesine bile katılamıyoruz’ diyerek yaşadıkları acıyı aktardı.

ANNE VE BABASINI DA CORONA YÜZÜNDEN KAYBETTİ

Corona virüsü sebebiyle hayatını kaybeden 56 yaşındaki Dr. Yavuz Kalaycı’nın anne ve babasını da virüs sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi. Kalaycı’nın son mesajını ise bir meslektaşı sosyal medya hesabından paylaştı: “Kızlarım küçük sahip çıkarsınız değil mi?”

İstanbul Tabipler Odası: Büyük kaosa göre düzelme var ama... İlginizi Çekebilir İstanbul Tabipler Odası: Büyük kaosa göre düzelme var ama...
aile aile hekimi anne Corona hastane istanbul Reuters Sağlık salı sokağa çıkma yasağı sosyal medya
Loading...