Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Yoğun bakımdaki 3 hastamızla konuştum

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından "Yoğun bakımdaki 3 hastamızla konuştum. Tedavileri iyi sonuç veriyor." açıklamasını yaptı ve tedbirlere uyulması konusunda vatandaşları uyardı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Yoğun bakımdaki 3 hastamızla konuştum

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaştığı 16 Temmuz corona virüsü tablosuna göre toplam vaka sayısı 215 bin 490, toplam vefat sayısı ise 5 bin 419 oldu.

Son dakika... Bakan Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve vaka sayısını açıkladı! İşte 16 Temmuz tablosu... İlginizi Çekebilir Son dakika... Bakan Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve vaka sayısını açıkladı! İşte 16 Temmuz tablosu...

Sosyal medya hesabı üzerinden sık sık uyarılar yapan ve güncel durumu paylaşan Koca, son olarak, görüştüğü yoğun bakım hastalarından bir mesaj iletti: Tedbirlere uymanız konusunda ısrarcılar.

İşte Koca’nın paylaşımı:

Yoğun bakımdaki 3 hastamızla konuştum. Tedavileri iyi sonuç veriyor. Tedbirlere uymanız konusunda ısrarcılar. Birbirimizi koruyarak başarılı bir gün geçirelim. İyi çalışmalar.

Koca'dan esprili paylaşım: Hazır bir araya gelmişken hemen dağılalım İlginizi Çekebilir Koca'dan esprili paylaşım: Hazır bir araya gelmişken hemen dağılalım
Corona Sağlık Sağlık Bakanı son dakika sosyal medya Türkiye
Loading...