Corona virüsü Facebook’u da vurdu!

Teknoloji devi Facebook, gelecek ay San Francisco'da düzenlenmesi planlanan Küresel Pazarlama Zirvesi'nin Corona virüsü nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.

Corona virüsü Facebook’u da vurdu!

Reuters’te yer alan habere göre, Facebook’ta çalışan üst düzey bir yetkili konuya ilişkin, “Corona virüsü nedeniyle artan sağlık risklerini gözönünde bulundurarak Küresel Pazarlama Zirvesi’ni iptal ettik” dedi.

9-12 Mart tarihleri arasında Moscone Kongre Merkezi’nde yapılması planlanan zirvenin 4 bin katılımcıyı ağırlaması bekleniyordu.

Barselona’da düzenlenmesi planlanan Mobil Dünya Kongresi (MWC) de Corona virüsü nedeniyle önceki gün iptal edilmişti.

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan Corona virüsü, bugüne kadar 1500’den fazla kişinin hayatını kaybetmesine, ve 60 binden fazla kişinin karantina altına alınmasına neden oldu.

Mobil Dünya Kongresi, Corona virüsü nedeniyle iptal edildi İlginizi Çekebilir Mobil Dünya Kongresi, Corona virüsü nedeniyle iptal edildi Korkutan haber: Corona virüsü bir ülkeye daha sıçradı! İlginizi Çekebilir Korkutan haber: Corona virüsü bir ülkeye daha sıçradı! Corona virüsünden korkutan haber! Doktor ve hemşirelerde de çıktı İlginizi Çekebilir Corona virüsünden korkutan haber! Doktor ve hemşirelerde de çıktı
Çin Corona Covid-19 doktor Dünya Facebook Haber Mısır Reuters Sağlık Teknoloji
Loading...