Sözcü Plus Giriş

Corona virüsü Facebook’u da vurdu!

Teknoloji devi Facebook, gelecek ay San Francisco'da düzenlenmesi planlanan Küresel Pazarlama Zirvesi'nin Corona virüsü nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.

Sozcu.com.tr
23:32 -
Corona virüsü Facebook’u da vurdu!

Reuters’te yer alan habere göre, Facebook’ta çalışan üst düzey bir yetkili konuya ilişkin, “Corona virüsü nedeniyle artan sağlık risklerini gözönünde bulundurarak Küresel Pazarlama Zirvesi’ni iptal ettik” dedi.

9-12 Mart tarihleri arasında Moscone Kongre Merkezi’nde yapılması planlanan zirvenin 4 bin katılımcıyı ağırlaması bekleniyordu.

Barselona’da düzenlenmesi planlanan Mobil Dünya Kongresi (MWC) de Corona virüsü nedeniyle önceki gün iptal edilmişti.

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan Corona virüsü, bugüne kadar 1500’den fazla kişinin hayatını kaybetmesine, ve 60 binden fazla kişinin karantina altına alınmasına neden oldu.

İLGİLİ HABERMobil Dünya Kongresi, Corona virüsü nedeniyle iptal edildiMobil Dünya Kongresi, Corona virüsü nedeniyle iptal edildi İLGİLİ HABERKorkutan haber: Corona virüsü bir ülkeye daha sıçradı!Korkutan haber: Corona virüsü bir ülkeye daha sıçradı! İLGİLİ HABERCorona virüsünden korkutan haber! Doktor ve hemşirelerde de çıktıCorona virüsünden korkutan haber! Doktor ve hemşirelerde de çıktı
Son güncelleme: 23:35 14.02.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more