POCO F2 Pro’nun tanıtım tarihi geldi! Türkiye fiyatı belli mi?

Türkiye’de de Xiaomi mağazalarında POCO F1 modeli satışa çıkmıştı şimdi ise POCO F2 Pro'nun tanıtım tarihi geldi. Dikkat çeken özellikleriyle teknoloji tutkunlarının ilgisini toplayan POCO F2 Pro'nun fiyatı da bugün açıklanacak ancak tanıtım öncesinde fiyatı hakkında bazı tahminler de bulunuyor...

POCO F2 Pro’nun tanıtım tarihi geldi! Türkiye fiyatı belli mi?

POCO F2 Pro için tanıtım günü geldi. Firmanın global ve Türkiye hesapları üzeriden yapılan etkinlikle birlikte tanıtılacak olan model, daha önceden farklı bölgeler için tanıtılmıştı. Etkinlikte modelin satış fiyatı da açıklanacak. Model, Avrupa'da 499 euro ve 599 euro fiyat etiketine sahipti. Model daha önceden Global olarak tanıtılmıştı. Cihazın Türkiye’de 7 bin TL dolaylarında satışa çıkması bekleniyor.

POCO F2 PRO ÖZELLİKLERİ

1080 x 2400 piksel çözünürükte 6.67 inç Super AMOLED ekran, Gorilla Glass 5 ile korunuyor. Modelin arkasındaki yuvarlak formlu modülde dörtlü kamera yer alıyor. Burada 64 megapiksel (Sony IMX686) ana kamera + 13 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik + 5 megapiksel makro kameraları bizleri karşılıyor.

Loading...