Ailesini eleştiren Prens Harry iş buldu

İngiliz kraliyet ailesinden ayrılan ve geçen haftalarda eşi oyuncu Meghan Markle ile ailesini ırkçılıkla suçlayan Prens Harry'nin yeni bir iş bulduğu ortaya çıktı.

Ailesini eleştiren Prens Harry iş buldu

Öz babasına, ağabeyine ve büyükannesine adeta savaş açarak ipleri koparan ve İngiliz kraliyet ailesini ırkçılıkla suçlayan Prens Harry kendine yeni bir iş buldu…

Daha önce maddi olarak zorda kaldıkları için Netflix ve Spotify ile anlaşma yapmak zorunda kaldıklarını açıklayan Prens Harry, Silikon Vadisi’nde kurulan yeni bir girişimde yönetici olarak işe başladı.

Antrenörlük, sağlıklı yaşam ve akıl sağlığı üzerine uzmanlaşan BetterUp Inc. isimli şirkette yönetici olarak görev almaya başlayan Sussex Dükü’nün Chief Impact Officer, yani Etkiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olacağı kaydedildi.

ABD’nin önde gelen gazetelerinden Wall Street Journal’ın özel haberinde Prens Harry’nin neden bu işi kabul ettiği de kendi ağzından anlatıldı. Prens Harry, “Ben insanların yaşamlarında bir etki yaratmak istiyorum. Proaktif antrenörlük ve mentorluk insanların gelişmelerinde sınırsız olanak sağlıyor ve farkındalığı artırarak daha iyi bir yaşam sunuyor” dedi.

Prens Harry’nin ne kadar kazanacağı açıklanmazken, Etkiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak ürün strateji kararları ve bağış ve yardım kuruluşlarıyla iletişim ve sözcülükten sorumlu olacak.

BetterUp’ın CEO’su Alexi Robichaux, “Bu çok zor ve anlamlı bir pozisyon” dedi. Prens Harry’nin ortak bir arkadaşları aracılığıyla Robichaux ile tanıştığı belirtildi. Harry’nin kimseye rapor vermeyeceği ve altında bir ekip olmayacağı belirtilirken sadece görüşmelerde ve özel davetlerde yer alacağı kaydedildi.

Meghan Markle ve Prens Harry'nin röportajı yayınlandı: Flaş iddialar İlginizi Çekebilir Meghan Markle ve Prens Harry'nin röportajı yayınlandı: Flaş iddialar Harry ve Meghan'ın röportajı servet kazandıracak: 30 saniyesi 2.5 milyon TL İlginizi Çekebilir Harry ve Meghan'ın röportajı servet kazandıracak: 30 saniyesi 2.5 milyon TL Charlie Hebdo'dan tartışma yaratan kapak: Meghan'ı George Floyd'a benzettiler İlginizi Çekebilir Charlie Hebdo'dan tartışma yaratan kapak: Meghan'ı George Floyd'a benzettiler Bomba etkisi yaratan Harry ve Meghan röportajı sonrası İngilizler kararını verdi: Ne zamanlama doğru ne söyledikleri İlginizi Çekebilir Bomba etkisi yaratan Harry ve Meghan röportajı sonrası İngilizler kararını verdi: Ne zamanlama doğru ne söyledikleri

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...