Almanya’da silahlı saldırı: Ölü ve yaralı var

Almanya'nın batısındaki Espelkamp kasabasında silahlı bir saldırı yaşandı. Bild gazetesi bir kişinin yaşamını yitirdiğini açıklarken, bir kişinin de ağır yaralı olduğunu duyurdu.

Almanya’da silahlı saldırı: Ölü ve yaralı var

Almanya’nın batısındaki Espelkamp kasabasında silahlı saldırı dehşeti yaşandı… Almanya’nın çok okunan gazetelerinden Bild, Alman polisine dayandırdığı haberde silahlı bir kişinin kasaba merkezine gelerek etrafa ateş açtığını aktardı.

İlk açıklamalarda saldırıda bir kişinin yaşamını yitirdiği ve bir kişinin de ağır yaralandığı belirtilmişti. Fakat daha sonra ağır yaralanan kişinin de yaşamını yitirdiği duyuruldu. Güvenlik güçleri saldırının arkasındaki nedenin ne olduğuna dair bir açıklama yapmadı.

Bild’e konuşan yetkililer saldırganın “cinnet” geçirdiğini aktardı. Saldırganın kaçtığı belirtilirken, kasabada insan avı da başladı.

İLGİLİ HABER Almanya'dan yeşil, gri, siyah pasaport kararı: Artık gidiş nedenlerini ispatlamak zorundalar Almanya’dan yeşil, gri, siyah pasaport kararı: Artık gidiş nedenlerini ispatlamak zorundalar

Almanya'dan yeşil, gri, siyah pasaport kararı: Artık gidiş nedenlerini ispatlamak zorundalar İlginizi Çekebilir Almanya'dan yeşil, gri, siyah pasaport kararı: Artık gidiş nedenlerini ispatlamak zorundalar Almanya'dan Telegram'a 55 milyon euroluk dava İlginizi Çekebilir Almanya'dan Telegram'a 55 milyon euroluk dava

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...