Corona aşısı olmak için iki kadının yaptığı şaşırttı

ABD'nin Florida eyaletindeki iki kadın, erken corona virüsü (COVID-19) aşısı olmak için hastaneye yaşlı kılığında girdi. Sağlık ekipleri tarafından farkedilen iki kadına polisin soruşturma başlattığı belirtildi.

Corona aşısı olmak için iki kadının yaptığı şaşırttı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde erken corona virüsü aşısı olmak isteyen Olga Monroy Ramirez ve Martha Monroy adlı iki kadın yaşlı kılığında hastaneye girdi.

Ramirez ve Monroy bone, eldiven ve sahte gözlük takarak kendilerine yaşlı süsü verdiği ifade edildi.

Hastane görevlilerinin dikkati sayesinde fark edilen kadınların ikinci doz aşıyı yaptırmak için böyle bir girişimde bulunduğu açıklandı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Orange County Şerif Ofisi, iki kadının erken aşı olmak için yaptığı girişime şaşırdıklarını ifade ederek yaşlı kılığına giren Olga Monroy Ramirez ve Martha Monroy’ın 30’lu yaşlarda olduğunu açıkladı.

Orange County Şerif Ofisi, olayla ilgli soruşturma başlatıldığını ifade ederken Olga Monroy Ramirez ve Martha Monroy’ın ikinci aşıyı alıp almadıklarının araştırıldığını belirtti.

Milyonlarca doz gecikti... Biden fabrikaya koştu: Tarih veremem İlginizi Çekebilir Milyonlarca doz gecikti... Biden fabrikaya koştu: Tarih veremem

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
ABD Amerika Amerika Birleşik Devletleri Corona hastane Joe Biden Kadın Sağlık
Loading...