Sözcü Plus Giriş

Donald Trump merak edilen soruya böyle yanıt verdi: Çok heyecanlıyım

ABD'nin eski Başkanı Donald Trump, katıldığı bir şov programında 2024 Başkanlık Seçimlerinde aday olup olmaması konusuna ilişkin "taraftarlarının mutlu olacağı" bir karar alınacağını söyledi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 22:42, 04/05/2021
Donald Trump merak edilen soruya böyle yanıt verdi: Çok heyecanlıyım

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın 20 Ocak'ta Başkanlık görevini Joe Biden'a devretmesinin ardından 2024'deki seçimlerde aday olup olmayacağı en çok merak edilen konular arasında yerini almıştı.

Trump, Candace Owens’ın sunduğu bir televizyon programında, 2024 Başkanlık seçimlerine dair açıklamalarda bulundu. Önümüzdeki seçimlerde aday olmayı düşünüp düşünmediğine dair sorulan soruya Trump, çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, “Doğru zamanda bir duyuru yapmayı dört gözle bekliyorum. Bildiğiniz gibi, çok erken. Ama bence insanlar bir duyuru yaptığımda çok, çok mutlu olacaklar” dedi.

“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”

Seçim kampanyasının mali yüküne işaret eden Trump, “Kampanya finansmanı nedenlerinden dolayı biliyorsunuz, bunu gerçekten çok erken yapamazsınız çünkü tamamen farklı bir şey olur” ifadelerini kullandı.

Trump, “Aksi takdirde, size çok mutlu olacağınız bir cevap vereceğimi düşünüyorum. Bu yüzden buna çok, çok ciddi bir şekilde bakıyoruz. Tek söyleyeceğim, bizi izlemeye devam edin” dedi.

İlginizi ÇekebilirTrump başlatmıştı! Biden iptal ettiTrump başlatmıştı! Biden iptal ettiİlginizi ÇekebilirTrump'ın apar topar atadığı Yüksek Mahkeme Yargıcı Barrett'a talih kuşu: Kitabı için rekor anlaşmaTrump'ın apar topar atadığı Yüksek Mahkeme Yargıcı Barrett'a talih kuşu: Kitabı için rekor anlaşma
Yayınlanma Tarihi:22:06,