Güneşlenirken uyuşturucu kaçakçısı yakaladılar

İspanya'nın en turistik şehirlerinden biri olan Granada'da sahilde güneşlenen vatandaşlar kendilerini bir anda uyuşturucu kaçakçılarını kovalarken buldular. 700 kg'dan fazla kenevirin bulunduğu tekne ile deniz polisinden kaçan kaçakçılar, vatandaşlar tarafından polise teslim edildi.

Güneşlenirken uyuşturucu kaçakçısı yakaladılar

Kovalamaca, deniz polisinin Melicena sahili açıklarında şüpheli bir tekne tespit etmesiyle başladı. Polisi fark eden uyuşturucu dolu tekne sahile hızlı bir giriş yaptı ve kaçakçılar tekneyi bırakarak koşarak kaçmaya çalıştı.

Sahile girerken yüzen ve güneşlenen insanları tehlikeye atan kaçakçılar, vatandaşlar tarafından kovalandı. Kalabalık kısa sürede adamlardan birini yakalamayı başardı.


Guardia Civil’in haberine göre, olay yerinde bir tutuklama yapılırken daha sonra da ikinci bir adam yakınlarda gözaltına alındı.

Olay anını kaydeden vatandaşlardan biri daha sonra tekneye giderek plastik çürük bir kapağı açarak paketlere sarılmış uyuşturucu torbalarını görüntüledi. Polisin bildirdiğine göre kaçakçılar 700 kilogramdan fazla esrar taşıyordu.

Uyuşturucuyu sakladıkları yer polisi bile şaşırttı İlginizi Çekebilir Uyuşturucuyu sakladıkları yer polisi bile şaşırttı ABD'nin yaşayan en hızlı kadını Sha'Carri Richardson uyuşturucu testine yakalandı İlginizi Çekebilir ABD'nin yaşayan en hızlı kadını Sha'Carri Richardson uyuşturucu testine yakalandı İspanya'da yılın en büyük yangını İlginizi Çekebilir İspanya'da yılın en büyük yangını
ABD Corona Cumartesi Granada İspanya izmir operasyon orman yangını tweet Twitter uyuşturucu