İsrail’den 3 ülkeye seyahat yasağı

İsrail, corona virüsü salgını ile mücadelede kapsamında, Rusya, Arjantin ve Seyşeller’e seyahat yasağı getirdi.

İsrail’den 3 ülkeye seyahat yasağı

Corona virüsüne (Covid-19) karşı verilen mücadele kapsamında İsrail Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Rusya, Arjantin ve Seyşeller'e Covid-19'un yüksek bulaşma riski nedeniyle, İsrail vatandaşlarının ve İsrail'de ikamet edenlerin seyahat etmeleri yasaklandı.

İsrail daha önce, Ukrayna, Etiyopya, Brezilya, Hindistan, Güney Afrika, Meksika ve Türkiye dahil olmak üzere bazı ülkelere seyahat yasağı getirmişti. Açıklanan ülkelere gitmek zorunda olan İsrailli ve İsrail'de ikamet edenlerin ülkedeki istisnalar komitesine başvurmalarının gerektiği öğrenildi.

Bakanlık, halka gerekli olmadığı sürece yurt dışına gitmemelerini tavsiye ederken, aşılanmış ve taburcu olanlar dahil olmak üzere İsrail'e seyahat eden bütün yolcuların zorunlu karantinaya girmelerinin altını çizdi.

Corona aşısı olan gençlerin kalbinde iltihap korkusu: Resmi inceleme başlatıldı İlginizi Çekebilir Corona aşısı olan gençlerin kalbinde iltihap korkusu: Resmi inceleme başlatıldı Corona ülkede felakete dönüştü! Otobüsleri yoğun bakım yaptılar İlginizi Çekebilir Corona ülkede felakete dönüştü! Otobüsleri yoğun bakım yaptılar

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
ABD Afrika Arjantin Brezilya Corona Etiyopya Güney Afrika Hindistan İsrail Meksika Rusya Sağlık Sağlık Bakanlığı Seyşeller Türkiye Ukrayna
Loading...