Monaco Grand Prix’sinde Prenses Charlene neden yoktu?

Prenses Charlene, kocası Albert ve ikizleri Gabriella ve Jacques Monaco Grand Prix'sinin tadını çıkarırken gergedanlara bakmak için Güney Afrika'da kaldı. Paylaştığı fotoğraf, "Evlilik sona mı eriyor" yorumları yapılmasına sebep oldu.

Monaco Grand Prix’sinde Prenses Charlene neden yoktu?

43 yaşındaki Monako Prensesi, gergedan kaçakçılığı ile mücadeleyi vurgulamak için büyüdüğü ülkeyi ziyaret etti. Saraydan yapılan açıklamada, bu haftanın başlarında, seyahat etmesine izin vermeyen bir kulak, burun ve boğaz enfeksiyonuyla mücadele eden Prenses’in sağlık sorunu nedeniyle ailesiyle birlikte Formula 1’e katılamadığı belirtildi.

Sarayın açıklamasına rağmen, Prens Albert’ın bu yılın başında babalık davasıyla gündeme gelmesi ve evlilik dışı üçüncü bir çocuğu olduğunun konuşulması nedeniyle Prenses’in Grand Prix’deki yokluğu dikkat çekti.

Dün, Monako Sarayı, Prenses Charlene’nin seyahat etmesine izin vermeyen bir enfeksiyon kaptıktan sonra Güney Afrika’da kalış süresini uzattığını açıkladı.

Saray, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yaban hayatı koruma misyonunun bir parçası olarak Afrika kıtasına yaptığı bir gezi sırasında, Prenses Charlene, seyahat etmesine izin vermeyen bir enfeksiyona yakalandı. Kendisi maalesef, Monaco Formula 1 Grand Prix’sine katılamayacak. Prenses Charlene, etkinliğin organizatörü olan Monako Otomobil Kulübü’nün yanı sıra bu büyük otomobil yarışmasında yer alan sürücülere ve ekiplere en iyi dileklerini iletiyor.”

2018’de gerçekleşen Formula One -Monaco Grand Prix…

Üçüncü evlilik dışı çocukla gündeme gelen Prens Albert için Prenses Charlene övgü dolu açıklamalar yapmıştı. Point du Vue ile konuşan Prenses şunları söylemişti: “Kocam sorunları olduğunda bana bunlardan bahsediyor. Ona sık sık söylüyorum: Ne olursa olsun her zaman arkandayım. Ne yaparsan yap, iyi ya da kötü günde yanındayım.”

İngiltere'yi sarsan Diana röportajı skandalında istifa İlginizi Çekebilir İngiltere'yi sarsan Diana röportajı skandalında istifa Monako Prensi'ne iki veliaht birden İlginizi Çekebilir Monako Prensi'ne iki veliaht birden Monaco Prensi Albert corona virüsünü yendi! İlginizi Çekebilir Monaco Prensi Albert corona virüsünü yendi!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Afrika Avrupa Corona evlilik gezi Güney Afrika İngiltere Instagram istifa Monaco Monako otomobil Reuters Sağlık
Loading...