Sözcü Plus Giriş

Netanyahu’dan Biden’a ‘sarsılmaz destek’ teşekkürü

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail Başbakanı Netanyahu ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 21:04, 15/05/2021
Netanyahu’dan Biden’a ‘sarsılmaz destek’ teşekkürü

ABD Başkanı Joe Biden İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile telefonda görüştü.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, telefon görüşmesi gerçekleştirdiği ABD Başkanı Joe Biden’a “sarsılmaz desteği” için teşekkür ederek, İsrail’in sivillere zarar vermekten kaçındığını ve savaş uçaklarının bombalamadan önce binaların tahliye edilmesi için süre tanıdığını kaydetti.

Filistin Fetih Hareketi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi ve İsrail’le ilişkilerden sorumlu Hüseyin eş-Şeyh yaptığı açıklamada, Filistin Devlet Başkanı Abbas’ın ABD Başkanı Biden’dan telefon aldığını açıkladı.

İlginizi Çekebilirİsrail'in saldırısında aynı aileden 8'i çocuk 10 kişi öldüİsrail'in saldırısında aynı aileden 8'i çocuk 10 kişi öldüİlginizi Çekebilirİsrail bu kez canlı yayında vurdu: Medya binası yerle bir olduİsrail bu kez canlı yayında vurdu: Medya binası yerle bir oldu
Yayınlanma Tarihi:20:11,