Sözcü Plus Giriş

Organik atık konteynerinden kokain çıktı

Almanya'nın Erding kentindeki bir lojistik şirketinin organik atık konteynerinde milyonlarca Euro değerinde kokain bulundu.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 13:27, 25/05/2021
Organik atık konteynerinden kokain çıktı

Almanya’nın Bavyera eyaletine bağlı Erding kentinde bir lojistik şirketinin çalışanları, organik atık konteynerinden yabancı maddeleri ayırırken kokain buldu.

Erding polisi, kokainin piyasa değerinin 1 milyon euronun üzerinde olduğunu açıklarken, gümrük yetkilileri ise konteynerde ele geçirilen kokainin Ekvador üzerinde Hollanda’ya, daha sonra Almanya’ya gönderildiğini belirtti.

Kokainin muz kartonlarının içerisine yerleştirildiği ifade edilirken, kartonlardan bin 150’sinin marketlere dağıtıldığı aktarıldı. Marketlere dağıtılan kartonlarda kokain olup olmadığı araştırılıyor.

İlginizi ÇekebilirAlman bakan açıkladı: Covid-19'un yarısı Türkiye'den geldiAlman bakan açıkladı: Covid-19'un yarısı Türkiye'den geldiİlginizi ÇekebilirAlmanya'da normalleşme başlıyor: Futbol maçları ve konserler geri dönüyorAlmanya'da normalleşme başlıyor: Futbol maçları ve konserler geri dönüyor