Sözcü Plus Giriş

Hollanda’da bomba alarmı! Parlamento boşaltıldı

Hollanda'nın Lahey kentinde yer alan ve bünyesinde Başbakanlık Konutu’nun da bulunduğu Binnenhof Parlamento binası, bomba ihbarı üzerine tahliye edildi.

Güncellenme: 23:49, 25/03/2021
Hollanda’da bomba alarmı! Parlamento boşaltıldı

Hollanda’nın Lahey kentinde yer alan Binnenhof Parlamento binasına bomba ihbarı yapıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, bünyesinde Hollanda Parlamentosu’nu ve Hollanda Başbakanlık Konutu'nun da barındıran kompleksi tahliye etti.

Bina çevresini güvenlik şeridine alan polis, binayı giriş ve çıkışlara kapattı. Yerel polis yetkilileri tarafından sosyal meda üzerinden yapılan açıklamada, olaya ilişkin soruşma başlatıldığı kaydedildi. Polis, olayla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmadı.

ASILSIZ ÇIKTI

Hollanda’nın Lahey kentinde yer alan ve bünyesinde Başbakanlık Konutu'nun da bulunduğu Binnenhof Parlamento binasına yapılan bomba ihbarının asılsız çıktığı bildirildi.

İlginizi ÇekebilirTHY'nin iki uçağına yapılan bomba ihbarı asılsız çıktıTHY'nin iki uçağına yapılan bomba ihbarı asılsız çıktıİlginizi ÇekebilirUkrayna alarmda! Peş peşe bomba ihbarı yapılıyorUkrayna alarmda! Peş peşe bomba ihbarı yapılıyor
Yayınlanma Tarihi:20:16,