Yunan adalarına Alman turist akını başladı

Zorlu geçen corona virüsü günlerinde aşılama sürecini hızlandırarak turistleri ülkeye çekmek isteyen Yunanistan'a adeta Alman turist akını başladı.

Yunan adalarına Alman turist akını başladı

Aşılama sürecini hızlandıran Avrupa, turizm sezonunu açtı… Alman turizm devi TUI, Yunan Adaları'na gemi ve uçak seferlerini başlattı.

Tam aşılanmış olanlar ve bunu uluslararası aşı pasaportu ile kanıtlayanlar, seyahatlerini sorunsuz gerçekleştirebiliyor. Aşı yaptırmayanlar ise en geç 3 günlük PCR testi ile seyahat edebilecek.

TUI, GİRİT VE DİĞER ADALARI SATIYOR

TUI'nin ilk uçuşu Girit'e oldu… Dün Girit'e inen Alman yolcular, oradan gemi ile Ege turu da yapabilecek.

Hafta sonundan itibaren TUI'nin Kos, Korfu ve Rodos tur satışları da başlıyor.

Bu arada Yunanistan, Cuma gününden itibaren bir çok corona virüsü yasağını kaldırdığını açıkladı. Seyahat yasakları sona erdi, müzeler açıldı. Daha önce, evden çıkarken yetkili birimlere SMS ile bilgi verme uygulaması kaldırıldı. Sadece Yunan Adaları'na gidişler de, aşı ve PCR negatif testi gerekecek.
Yunanistan'da kafe ve restoranlar 6 ay sonra açıldı İlginizi Çekebilir Yunanistan'da kafe ve restoranlar 6 ay sonra açıldı

Yunan adalarından 'Özgürlük Operasyonu': Ada sakinlerine aşı yapıp turizmi açıyorlar İlginizi Çekebilir Yunan adalarından 'Özgürlük Operasyonu': Ada sakinlerine aşı yapıp turizmi açıyorlar Yunan adalarındaki Paskalya kutlaması Bodrum'u korkuttu İlginizi Çekebilir Yunan adalarındaki Paskalya kutlaması Bodrum'u korkuttu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Avrupa bodrum Corona Cuma Muğla patlama uçak Yunanistan
Loading...