EBA TV’de 11 Ocak ders programı ve canlı ders saatleri belli oldu

Öğrenciler, EBA TV üzerinden uzaktan eğitimlerine devam ediyor. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için yeni haftanın ders programı belli oldu. Öğrencilerin derslerinden geri kalmamaları için canlı ders yayınları TRT EBA TV ve eba.gov.tr üzerinden yapılıyor. İşte TRT EBA TV canlı yayın saatleri ve günün ders programı...

EBA TV’de 11 Ocak ders programı ve canlı ders saatleri belli oldu

Uzaktan eğitim modeli ile derslerin işlendiği EBA TV’de günün ders programı açıklandı. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri dersleri televizyonlardan canlı yayın izlenebileceği gibi internet üzerinden de takip edebiliyor.

11 OCAK EBA DERS PROGRAMI

İLKOKUL

ORTAOKUL

LİSE

CANLI DERSE NE ZAMAN KATILABİLİRİM?

EBA’da yer alan bilgilere göre, Canlı dersinize, dersinizin başlangıç saati geldiğinde katılabilirsiniz. “Katıl” düğmesi, dersiniz aktif olduğu sürece görünecektir. Süre dolmadığı sürece, geç kalsanız bile dersinize katılabilirsiniz. Ancak dersin süresi bittiğinde derse katılamazsınız.

Canlı dersinize 10 dakika kala EBA'ya giriş yaptığınızda karşınıza dersinizin başlama saatini bekleyeceğiniz ekran çıkmaktadır. Ders saati geldiğinde “Derse Katıl” düğmesine tıklayarak öğretmeninizin dersi başlatmasını bekleyebilirsiniz.

TÜM GÜNLERİN DERS PROGRAMI

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm günlerin ders programlarına erişebilirsiniz.

İLKOKUL

ORTAOKUL

LİSE

EBA TV CANLI YAYIN LİNKLERİ

Aşağıdaki linkler üzerinden okul seviyenizi seçerek EBA TV canlı yayınlarına erişim sağlayabilirsiniz.

EBA TV İLKOKUL İZLE

EBA TV ORTAOKUL İZLE

EBA TV LİSE İZLE

Kızını yalnız bırakmadı, EBA TV ile hayatı komple değişti İlginizi Çekebilir Kızını yalnız bırakmadı, EBA TV ile hayatı komple değişti
Loading...