Credit Suisse aşı olmayan personelin evden çalışmasını istedi

Delta varyantının yayılmasıyla ilgili endişeler nedeniyle ofise dönüş planlarını erteleyen Credit Suisse, ABD'deki corona virüsü aşısı olmamış tüm personelinin 7 Eylül'den itibaren evden çalışmasını istedi.

Credit Suisse aşı olmayan personelin evden çalışmasını istedi

İsviçre’nin ikinci büyük bankası olan Credit Suisse, geçen hafta ABD birimindeki çalışanlarına ofise tamamen dönüşün 18 Ekim’e kadar ertelendiğini açıklarken, corona virüsü aşısı olmayanlara aşı olana veya yeni bir açıklama yapılana kadar evde kalmaları söyledi.

Bankanın ABD’deki çalışanlarına gönderdiği ve Reuters tarafından görülen bilgilendirme notunda, “Ülke genelinde Delta varyantıyla ilgili endişeler arttıkça, tüm personele aşı olma ve bölgenizdeki maske ve fiziksel mesafe gereksinimlerine yönelik son güncellemelerden haberdar olma çağrısı yapmaya devam ediyoruz” dedi.

Bilgi notunda, “Bu, Delta varyantının daha yüksek bulaşma oranı göz önüne alındığında son derece önemli” denildi.

Reuters tarafından görülen bilgilendirme notu, banka tarafından da teyit edildi.

Goldman Sachs'tan şubeye girecek personel ve müşterilere aşı zorunluluğu İlginizi Çekebilir Goldman Sachs'tan şubeye girecek personel ve müşterilere aşı zorunluluğu Ev satın almak hayal oldu: Türkiye barınma sorununa doğru gidiyor İlginizi Çekebilir Ev satın almak hayal oldu: Türkiye barınma sorununa doğru gidiyor Pek çok sektörde kalıcı hale gelen uzaktan çalışma, çalışanlar ve işverenler için neler getirecek? İlginizi Çekebilir Pek çok sektörde kalıcı hale gelen uzaktan çalışma, çalışanlar ve işverenler için neler getirecek?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
ABD banka Corona Ekonomi İsviçre Maske Reuters Türkiye
Loading...