Erdoğan yine aynı markete gitti: Fiyatlar gayet uygun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı'daki Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasından alışveriş yaptı. Market çıkışında açıklama yapan Erdoğan, "Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun" ifadelerini kullandı. Tanzim marketler için talimat verdiğini ifade eden Erdoğan, "Türkiye genelinde ilk etapta 1000 kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik" dedi.

Tarım Kredi Kooperatifince Kısıklı’da açılan satış mağazasına uğrayıp alışveriş yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eşi Emine Erdoğan ve Kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar eşlik etti.

Ürünleri inceleyip market arabasına koyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar, mağazadaki vatandaşlarla sohbet etti.

Burada yaklaşık yarım saat kalan Erdoğan, ödemesini nakit yaptıktan sonra marketten ayrıldı.

“FİYATLAR GAYET UYGUN”

Çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Erdoğan, şunları söyledi;

*Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer.

“TALİMAT VERDİM”

*Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var.

Tabii süratle 500 metre kareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta 1000 kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik.

*Bunları süratle çoğaltacağız. Ve böylece vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız.

*Şu anda da bizzat buradan yaptığım alışverişle bunu gördüm ve bundan dolayı da mutluyum.

İKİ YIL ÖNCE AYNI MARKETE GİTMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan iki yıl önce yine aynı markete gitmiş gofret, çikolata ve bisküvi satın almıştı.

İki yıl önce birkaç ürün alan Erdoğan, bu defa iki sepet alışveriş yaptı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın alışveriş sepeti ne kadar zamlandı? İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın alışveriş sepeti ne kadar zamlandı?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...