Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları yayınlandı, 826 sözleşmeli işçi alımı yapıldı

Tarım ve Orman Bakanlığı, taşra teşkilatlarında istihdam edilecek 826 daimi tarım işçisinin noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekilişiyle belirlendiğini duyurdu. Sonuçlar, tarimorman.gov.tr' internet sitesinden öğrenilebiliyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları yayınlandı, 826 sözleşmeli işçi alımı yapıldı

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre; Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığınca verilen 826 açıktan işçi atama izni üzerine, Türkiye İş Kurumu kanalı ile başvurular alındı. 54’üncü Noter ve Noterler Birliği ile Tarım ve Orman Bakanlığınca oluşturulan komisyon gözetiminde yapılan kura çekilişinde, 826 asil ve 826 yedek aday belirlendi. Noter tarafından belirlenen asil ve yedek adaylar, evrak kontrolleri, sabıka kayıtları ve aranan şartları taşıyıp taşımadıkları incelendikten sonra atama işlemleri yapılacak. Şartları taşımadığı tespit edilen asil adayın yerine, şartları taşıyan yedek adayların atamaları yapılacak.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI SONUÇLARI

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI ERİŞİME AÇILDI

Öte yandan kura sonuçlarının, bakanlığın ‘tarimorman.gov.tr’ internet sitesindeki duyurular bölümünden ilan edildiği ve burada belirtilen evrakların 22 Ocak 2021 tarihine kadar bakanlığın ilgili birimlerine teslim edilmesi gerektiği belirtildi.

İstanbul'da 111 dönümlük tarım alanı imara açılıyor: Otel, AVM yapılacak İlginizi Çekebilir İstanbul'da 111 dönümlük tarım alanı imara açılıyor: Otel, AVM yapılacak

 

Tarımda baştan aşağı reform şart İlginizi Çekebilir Tarımda baştan aşağı reform şart

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...