Sylvester Stallone’nin bir zamanlar hayallerini süsleyen ev 9 milyon dolara satışa çıktı

Ünlü oyuncu Sylvester Stallone ve ailesi için yapılan Hawaii'deki ev, yeniden satışa çıktı. Evin satış değeri 9 milyon dolar (77 milyon lira) olarak belirlendi.

Sylvester Stallone’nin bir zamanlar hayallerini süsleyen ev 9 milyon dolara satışa çıktı

Birkaç defa el değiştirmiş olmasına rağmen Hawaii’deki ev, ünlü oyuncunun bir zamanlar hayallerinin evi olarak tasarlanmış. Stallone, ailesi için 1988’de yaptırdığı evde her detayı düşünmüş.

Okyanusa kıyısı olan ev, Honolulu mimar Jim Schmit tarafından tasarlandı.

Dört yatak odasına sahip olan evde okyanus ve deniz feneri manzarası sakinlerine huzurlu bir ortam yaratmayı kolaylıkla başarıyor.

Ayrıca çift fırınlı şef mutfağı, ofis olarak kullanılacak ayrı bir alan, okyanus kıyısındaki verandaya açılan oturma odası üst düzey konfor sağlıyor.

Kaliforniya’da şarap ticareti ile uğraşan evin şu anki sahipleri Schyer Ailesi, Stallone’den evi 1996 yılında satın almış.

Stallone’nin bir zamanlar hayallerini süsleyen evin bulunduğu bölgeden Carlos Santana da kısa süre önce 20 milyon dolarlık bir ev satın aldı.

Bob Marley'in İngiltere'de yaşadığı ev 1,65 milyon sterline satışa çıktı İlginizi Çekebilir Bob Marley'in İngiltere'de yaşadığı ev 1,65 milyon sterline satışa çıktı Mark Twain'in Toskana villası 4.2 milyon dolara satışa çıktı İlginizi Çekebilir Mark Twain'in Toskana villası 4.2 milyon dolara satışa çıktı David Bowie'nin dairesi 16.8 milyon dolara satıldı İlginizi Çekebilir David Bowie'nin dairesi 16.8 milyon dolara satıldı