18 Mart 2021 resmi tatil mi? Yarın okullar, bankalar, kargolar açık mı?

Bu yılda geçtiğimiz senelerde olduğu gibi 18 Mart Çanakkale Zaferi resmi tatil takviminde yer almıyor. PTT, bankalar, kargolar ve tüm kurumlar açık olacak ancak birçok ülkenin kaderinin değişti savaşa sahne olan Çanakkale Zaferi her yıl olduğu gibi kutlanacak. ülkesi için canını feda eden askerler anılacak.

18 Mart 2021 resmi tatil mi? Yarın okullar, bankalar, kargolar açık mı?

106. yıl önce emsali görülmemiş bir zafere imza atarak bir ulusun kaderinin değişmesini sağlayan Çanakkale Savaşında yer alan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şükranla anılacak. Resmi tatil takviminde yer almayan 18 Mart tarihinde tüm kurum ve kuruluşlar günlük mesai düzeninde çalışacak.

18 MART 2021 RESMİ TATİL Mİ?

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de 18 Mart resmi tatil olarak kabul edilmiyor. Okullarda anma törenleri ve etkinlikleri düzenleniyor.

18 MART’TA BANKALAR, PTT VE NOTERLER AÇIK MI?

Resmi tatiller içerisinde 18 Mart yer almıyor. Dolayısıyla bankalar ve diğer kamu kurumları normal çalışma sistemlerinde olacaklar.

Bu yılda Çanakkale Savaşı’nda yer alan kahraman askerler yurdun dört bir yanında şükranla anılacak.

Resmi tatil takvimi: 2021 resmi tatiller ne zaman, hangi günlere denk geliyor? İlginizi Çekebilir Resmi tatil takvimi: 2021 resmi tatiller ne zaman, hangi günlere denk geliyor?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...