8 yaşındaki Efe’nin ‘seçim zaferi’ resmi İmamoğlu’nu hayran bıraktı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 8 yaşındaki Efe'nin "İmamoğlu'nun kazandığı gün" temalı bayram havasındaki resmini paylaşan akrabasına verdiği yanıtta, "Efe ne güzel resmetmiş, bu şehirdeki bütün çocuklar yatağa mutlu girdiği gün her yerde büyük bayram olacak. Efe'nin gözlerinden öpüyorum" dedi.

8 yaşındaki Efe’nin ‘seçim zaferi’ resmi İmamoğlu’nu hayran bıraktı

Sosyal medyada bir vatandaş, yeğeni olduğunu ifade ettiği 8 yaşındaki Efe’nin Ekrem İmamoğlu’nun seçimi zaferi resmini paylaştı. Efe’nin çizdiği resimde “İmamoğlu’nun kazandığı gün” ifadesinin yer aldığı, seçim zaferinin bayram havasıyla resmedildiği görüldü.

İmamoğlu, o paylaşıma sosyal medya hesabından yanıt verdi. İmamoğlu, “Efe ne güzel resmetmiş, bu şehirdeki bütün çocuklar yatağa mutlu girdiği gün her yerde büyük bayram olacak. Efe’nin gözlerinden öpüyorum” dedi.

İmamoğlu, 'sana börek, kete yaparım ama oy vermem' diyen Mahruze Keleş'i ziyaret etti İlginizi Çekebilir İmamoğlu, 'sana börek, kete yaparım ama oy vermem' diyen Mahruze Keleş'i ziyaret etti İBB'den Gezi Parkı açıklaması: Meydan projesi elbet yapılacaktır İlginizi Çekebilir İBB'den Gezi Parkı açıklaması: Meydan projesi elbet yapılacaktır

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...