Ahmet Davutoğlu, Avrupa Birliği üyesi büyükelçilerle görüştü

Avrupa Birliği üyesi ülkelerin Türkiye Büyükelçilerini ağırlayan Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, "Türkiye-AB ilişkilerine dair verimli bir sohbet oldu" dedi.

Ahmet Davutoğlu, Avrupa Birliği üyesi büyükelçilerle görüştü

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Avrupa Birliği üyesi ülkelerin Türkiye Büyükelçilerini Gelecek Partisi Genel Merkezi'nde ağırladı.

AB Türkiye Delegasyon Başkanı Büyükelçi Meyer-Landrut'un öncülüğündeki heyet ile Türkiye – Avrupa Birliği ilişkileri başta olmak üzere birçok konu görüşüldü.

Genel Merkez'e gerçekleştirilen ziyaretin ardından bir paylaşımda bulunan Davutoğlu, “AB Türkiye Delegasyon Başkanı Büyükelçi Sayın Meyer-Landrut'un öncülüğünde Avrupa Birliği üye ülkelerin Türkiye Büyükelçilerini Parti Genel Merkezi'mizde ağırladık. Türkiye-AB ilişkilerine dair verimli bir sohbet oldu. Büyükelçilere, nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Avrupa'da corona aşısı heyecanı: Ankara virüsü ile üretilecek İlginizi Çekebilir Avrupa'da corona aşısı heyecanı: Ankara virüsü ile üretilecek AB'den Türkiye'ye yaptırım raporu İlginizi Çekebilir AB'den Türkiye'ye yaptırım raporu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Ahmet Davutoğlu Almanya Ankara Atatürk Avrupa Avrupa Birliği Corona Reuters son dakika Türkiye
Loading...