Sözcü Plus Giriş

Ahmet Davutoğlu: Devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, kendi adını da telaffuz ettiği açıklamaları üzerine bir paylaşımda bulunan Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, "Milletin emaneti olan devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez. Temiz Siyaset Gelecek" dedi.

Güncellenme: 17:46, 13/05/2021
Ahmet Davutoğlu: Devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş isimlerden Sedat Peker’in iddialarına ilişkin açıklamasında, kendisinin de ismini geçirmesi üzerine açıklama yaptı.

Sosyal medya paylaşımında bulunan Davutoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Mafya siyaset ilişkileri devleti çürüten bir olgudur. 1990’lı yıllarda devlet kurumlarımızın ve siyasetin itibarını yok eden benzer ilişkiler ağına bugün yeniden şahit oluyoruz. Milletin emaneti olan devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez. Temiz Siyaset Gelecek”

İlginizi ÇekebilirSedat Peker ve Süleyman Soylu'nun açıklamaları gündem olduSedat Peker ve Süleyman Soylu'nun açıklamaları gündem olduİlginizi ÇekebilirSüleyman Soylu Sedat Peker'e yanıt verdiSüleyman Soylu Sedat Peker'e yanıt verdi