Ahmet Davutoğlu: Devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, kendi adını da telaffuz ettiği açıklamaları üzerine bir paylaşımda bulunan Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, "Milletin emaneti olan devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez. Temiz Siyaset Gelecek" dedi.

Ahmet Davutoğlu: Devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş isimlerden Sedat Peker’in iddialarına ilişkin açıklamasında, kendisinin de ismini geçirmesi üzerine açıklama yaptı.

Sosyal medya paylaşımında bulunan Davutoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Mafya siyaset ilişkileri devleti çürüten bir olgudur. 1990’lı yıllarda devlet kurumlarımızın ve siyasetin itibarını yok eden benzer ilişkiler ağına bugün yeniden şahit oluyoruz. Milletin emaneti olan devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez. Temiz Siyaset Gelecek”

Sedat Peker ve Süleyman Soylu'nun açıklamaları gündem oldu İlginizi Çekebilir Sedat Peker ve Süleyman Soylu'nun açıklamaları gündem oldu Süleyman Soylu Sedat Peker'e yanıt verdi İlginizi Çekebilir Süleyman Soylu Sedat Peker'e yanıt verdi

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...